Przesyłki niestandardowe

Oferta przesyłek niestandardowych
i dłużycowych

Oferta bez deklaracji

Do przewozu przesyłek o niestandardowych kształtach skorzystaj z naszej oferty colli - to przesyłki niespaletyzowane o większych wymiarach i nietypowych kształtach, obsługiwane przez dział przesyłek paletowych. Przesyłka musi być odpowiednio zabezpieczona i przygotowana do transportu, tzn. umożliwiać łatwy załadunek i rozładunek - zależnie od zawartości samej przesyłki. Suma boków (długość + szerokość + wysokość) takiej przesyłki nie może przekroczyć 4m, a jej najdłuższy bok 3m. Skontaktuj się z nami.
Geis
Colli

Odbiór: D+1/2

Doręczenie: D+1/2

70kg 109,00złnetto 134,07zł brutto
Usługa przesyłek niestandardowych colli obsługiwana jest przez Geis. Usługi poszczególnych przewoźników proponowane są na podstawie dostępności usług w danym terminie i relacji oraz ich ceny. Ostateczną decyzję zawsze podejmuje Klient.
Zacznij nadawać już dziś

Zarejestruj się całkiem za darmo! Nie stosujemy pakietów, ani abonamentów. Nie pobieramy ukrytych opłat. Nie musisz deklarować ilości. Zarejestruj się i przekonaj jakie korzyści wynikają z rejestracji w 10ka.pl. To nic nie kosztuje! Jeśli jednak masz jeszcze pytania odnośnie oferty, funkcjonowania serwisu czy samych usług skontaktuj się z nami! Możesz także zostawić swój e-mail lub numer telefonu, jeśli chcesz, żebyśmy się z Tobą skontaktowali.

Szybki kontakt ZADZWOŃ DO NAS

32 438 40 00

LUB NAPISZ

kontakt [at] 10ka [dot] pl

Dziękujemy za przesłanie wiadomości. Trafi ona natychmiast do odpowiedniego działu i odpowiemy na nią niezwłocznie.
<%{error}%>
JEŚLI CHCESZ, MOŻESZ TEŻ ZOSTAWIĆ SWÓJ E-MAIL LUB NUMER TELEFONU - SKONTKATUJE SIĘ Z TOBĄ NASZ KONSULTANT