Wysyłka ptaków i owadów

Oferta wysyłki żywych
ptaków i owadów

Oferta bez deklaracji

Przewóz żywych ptaków i owadów może odbywać się wyłącznie w dni, które nie są poprzedzone dniami wolnymi od pracy. Wyjątek stanowią piątki, w przypadku wykupienia usługi dodatkowej doręczenia na sobotę. Wysyłka ptaków i owadów musi być odbywać się w odpowiednio przygotowanych przesyłkach - trwałych, z dostępem powietrza. Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami.
do 30kg do 50kg
Wysyłka ptaków i owadów 20,99złnetto 25,82zł brutto 44,99złnetto 55,34zł brutto
Usługa wysyłki ptaków i owadów realizowana jest przez przewoźnika Pocztex. Usługi poszczególnych przewoźników proponowane są na podstawie dostępności usług w danym terminie i relacji oraz ich ceny. Ostateczną decyzję zawsze podejmuje Klient.
Zacznij nadawać już dziś

Zarejestruj się całkiem za darmo! Nie stosujemy pakietów, ani abonamentów. Nie pobieramy ukrytych opłat. Nie musisz deklarować ilości. Zarejestruj się i przekonaj jakie korzyści wynikają z rejestracji w 10ka.pl. To nic nie kosztuje! Jeśli jednak masz jeszcze pytania odnośnie oferty, funkcjonowania serwisu czy samych usług skontaktuj się z nami! Możesz także zostawić swój e-mail lub numer telefonu, jeśli chcesz, żebyśmy się z Tobą skontaktowali.

Szybki kontakt ZADZWOŃ DO NAS

32 438 40 00

LUB NAPISZ

kontakt [at] 10ka [dot] pl

Dziękujemy za przesłanie wiadomości. Trafi ona natychmiast do odpowiedniego działu i odpowiemy na nią niezwłocznie.
<%{error}%>
JEŚLI CHCESZ, MOŻESZ TEŻ ZOSTAWIĆ SWÓJ E-MAIL LUB NUMER TELEFONU - SKONTKATUJE SIĘ Z TOBĄ NASZ KONSULTANT