Dlaczego my

Powody, dla których warto współpracować
z serwisem kurierskim 10ka.pl

Profesjonalna obsługa

Podpisując z nami umowę otrzymujesz dedykowanego opiekuna, który wesprze Cię na każdym etapie współpracy i odpowie na wszystkie pytania. Dbając o jak najlepszy kontakt z naszym Klientem, proponujemy różne formy komunikacji: formularz kontaktowy, e­mail oraz telefon. Masz jakieś pytania? Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Wysokiej jakości usługi

Jesteśmy pierwszym i jedynym w Polsce oficjalnym brokerem usługi Pocztex. Wybraliśmy tę usługę ze względu na jej wysoką jakość: gwarancję doręczenia na następny dzień, ubezpieczenie do 5000zł w cenie przesyłki, zwrot pobrania w 72h bezpośrednio na Twoje konto oraz możliwość wyboru godziny podjazdu kuriera po odbiór. W ofercie dostępna jest także przesyłka paletowa Poczty Polskiej, która również charakteryzuje się wysoką skutecznością doręczeń i znakomitą obsługą - wszystkie samochody wyposażone są w windę i paleciak.

Motto 10ka.pl

„Proste, tanie, nowoczesne, skuteczne - nasze usługi to strzał w dziesiątkę!”

Intuicyjny i bezpieczny system

Wiemy, że bezpieczeństwo Twoich interesów jest sprawą kluczową. Nasz zespół składa się nie tylko ze specjalistów do spraw logistyki, ale także informatyków, którzy dbają o stabilność i bezpieczeństwo całej platformy, a także na bieżąco ją udoskonalają mając na uwadze rady i spostrzeżenia naszych Klientów.

Niskie ceny

Obniżenie kosztów wysyłki przesyłek kurierskich jest celem wszystkich firm, które wysyłają towar do swoich kontrahentów - zwłaszcza B2B i e-commerce. Misją naszej firmy jest dostarczanie kompleksowych usług kurierskim polski firmom - dlatego oferujemy szeroki przekrój dostępnych usług, ciągle zwiększając ich ilość. Zarówno jeśli szukasz usług ekonomicznych, jak i zależy Ci na najwyższej jakości - tego typu usługi znajdziesz w ofercie 10ka.pl! Zakres usług został podzielony na podstawowe obszerne usługi, których ceny obniżyliśmy o średnio 80%, zyskując na prostocie i obniżając koszty przesyłek.

Brak ukrytych kosztów

Podawane przez nas ceny zawsze są cenami końcowymi - nie ukrywamy przed Tobą żadnych dopłat: ani paliwowych, ani drogowych. Przed każdą wysyłką znasz dokładnie jej cenę, więc nic na fakturze Cię nie zaskoczy.

Gwarancja doręczenia

Nie tylko deklarujemy, jak inni, ale gwarantujemy doręczenie naszych przesyłek (Pocztex) na następny dzień roboczy! I to w standardzie! Kliknij przycisk poniżej, aby sprawdzić kiedy obowiązuje gwarancja doręczenia.

Integracja

Wprowadzaj natychmiastowo zlecenia z dowolnego serwisu do 10ka.pl - dzięki integracji API możesz szybko przygotować listy przewozowe dla wszystkich swoich odbiorców.

Zwrot pobrania w 72h

Pobrania przekazywane są bezpośrednio od przewoźnika na Twoje konto w 72 godziny. Nie pośredniczymy w transferze, dlatego należność z pobrania otrzymujesz ekspresowo.

Zacznij nadawać już dziś

Zarejestruj się całkiem za darmo! Nie stosujemy pakietów, ani abonamentów. Nie pobieramy ukrytych opłat. Nie musisz deklarować ilości. Zarejestruj się i przekonaj jakie korzyści wynikają z rejestracji w 10ka.pl. To nic nie kosztuje! Jeśli jednak masz jeszcze pytania odnośnie oferty, funkcjonowania serwisu czy samych usług skontaktuj się z nami! Możesz także zostawić swój e-mail lub numer telefonu, jeśli chcesz, żebyśmy się z Tobą skontaktowali.