O Nas

Poznaj nas i naszą historię. Sprawdź dlaczego
jesteśmy rzetelnym partnerem w biznesie.
O Firmie
Aktualności Kariera Pliki do pobrania Polityka prywatności Blog

Adres

MPartner Sp. z o.o.
ul. Roosevelta 118
41-800 Zabrze

Dane firmy

NIP: 648-276-56-02
KRS: 0000439861

Informacje o spółce

10ka.pl jest marką firmy MPartner Sp. z o o. z siedzibą w 41-800 Zabrze, ul. Roosevelta 118 zarejestrowana pod nr KRS: 0000439861 w Sądzie Rejonowym dla miasta Katowice, kapitał zakładowy: 100 000.00zł

"Proste, tanie, nowoczesne, skuteczne nasze usługi to strzał w 10kę" - taką dewizą kierujemy się w naszej pracy na codzień. Te cztery epitety określają nasze priorytety, którymi kierujemy się kreując ofertę dla Ciebie.
  • Marka 10ka.pl powstała w odpowiedzi na coraz trudniejszą w odbiorze ofertę kurierów oraz związane z tym dopłaty i kary - u nas nie ma o nich mowy!
  • Zakres usług został podzielony na podstawowe obszerne usługi, których ceny obniżyliśmy o średnio 80%, zyskując na prostocie i obniżając koszty przesyłek.
  • Dla Twojej wygody przygotowaliśmy nowoczesny system, który skróci czas przygotowania zleceń i pozwoli śledzić trasę każdej z przesyłek.
  • Natomiast miarą naszej skuteczności jest gwarancja doręczenia - dla każdej przesyłki Pocztex Ekspres gwarantujemy doręczenie na następny dzień roboczy i z tej gwarancji się wywiązujemy!
Wybierz tylko interesującą Cię usługę, a nie zaskoczą Cię, żadne ukryte koszty lub kary.
10ka.pl jest marką grupy MPartner Sp. z o.o. istniejącej od 2012 roku. Marka zajmuje się sprzedażą szerokiej gamy usług kurierskich: zarówno krajowych, jak i międzynarodowych, a także przesyłek paletowych. W naszej ofercie znajdziesz usługi wyłącznie polskich firm (jesteśmy pierwszym brokerem Poczty Polskiej w kraju), które zostały starannie wyselekcjonowane tak, aby zaspokajać wszystkie potrzeby na tego typu usługi naszych Klientów.

Motto 10ka.pl

„Proste, tanie, nowoczesne, skuteczne - nasze usługi to strzał w dziesiątkę!”

Nasza historia
2012 Rozpoczęcie działalności
Rozpoczęliśmy nasze przedsięwzięcie początkowo w skali lokalnej, obsługując kontrahentów konurbacji górnośląskiej w zakresie zarówno listów, jak i paczek i przesyłek kurierskich. W tym okresie zaczęły się prace planistyczne związane z obsługą Klientów on-line.
2013 Uruchomienie serwisu kurierskiego on-line
Wdrożenie pierwszej wersji serwisu - dostępne wówczas były usługi K-EX, Pocztex, Kurier-48 (wtenczas o nazwie Przesyłka Biznesowa) oraz przesyłki paletowe Poczty Polskiej. Początkowo funkcjonalność systemu była ograniczona, ponieważ skupiliśmy się na przygotowaniu nowoczesnych i bezpiecznych podwalin. Szybko jednak przybywało dostępnych funkcji.
2014 Dynamiczny rozwój systemu
System 10ka.pl zyskał nową formę i nowe funkcje. Firma została przeorganizowana w taki sposób, żeby efektywniej odpowiadać na potrzeby naszych Klientów. Podzielana została na wyspecjalizowane działy, a przy tej okazji wdrożona została także profesjonalna infolinia.
2015 Nowe usługi
Przeorganizowanie pozwoliło nam bardziej dynamicznie rozwijać poszczególne sektory pracy: powstało wiele nowych funkcjonalności, rozwinęliśmy Biuro Obsługi Klienta, a w ofercie pojawiły się przesyłki kurierskie i paletowe przewoźnika Patron Service.
2016 Kompleksowe usługi
Zgodnie z naszą doktryną informatyczną, zmieniliśmy architekturę na jedną z najnowocześniejszych a przy tym najbardziej wydajnych. Pozwola nam to reagować szybciej na potrzeby Klientów, a także unikamy dzięki temu przerw w pracy podczas aktualizacji czy też przerw technicznych. W odpowiedzi na sugestie Klientów, zmieniliśmy także kształt oferty: została ona jeszcze bardziej uproszczona i pojawiy się w niej nowe pozycje, realizowane przez nowych przewoźników: Geis, Rohlig Suus, Raben i InPost. W tym roku przystąpiliśmy także do programu Rzetelna Firma.
2017 Rozwój usług
Dalszy rozwój rozwiązań informatycznych wyeliminował do minimum przerwy techniczne i przyspieszył działanie serwisu. Wprowadziliśmy także nowe usługi, których oczekiwali Klienci: ekonomiczne przewozy palet z przewoźnikiem Erontrans, paczki gabarytowe i nietypowe TNT, dłużyce niespaletyzowane Geis i Erontrans, a także przesyłki zagraniczne GLS. Uruchomiliśmy także Centrum zniżek, gdzie pojawiają się nowe promocje z serwisu kurierskiego oraz naszych partnerów.
2018 Obecnie
Nowy rok przynosi nowe wyzwania. Skupimy się w nim na automatyzacji procesu zamawiania, poprzez wprowadzenie szeregu integracji z systemami sprzedaży. Z początkiem roku udostępniliśmy integrację z serwisem aukcyjnym Allegro oraz import z plików Excel, Sello i InsertGT, a w następnych miesiącach: integracja z platformą eBay oraz sklepami internetowymi: PrestaShop, Shoper, WooCommerce, Vendero i Click Shop.

Jesteśmy uczestnikiem programu rzetelna firma

Zacznij nadawać już dziś

Zarejestruj się całkiem za darmo! Nie stosujemy pakietów, ani abonamentów. Nie pobieramy ukrytych opłat. Nie musisz deklarować ilości. Zarejestruj się i przekonaj jakie korzyści wynikają z rejestracji w 10ka.pl. To nic nie kosztuje! Jeśli jednak masz jeszcze pytania odnośnie oferty, funkcjonowania serwisu czy samych usług skontaktuj się z nami! Możesz także zostawić swój e-mail lub numer telefonu, jeśli chcesz, żebyśmy się z Tobą skontaktowali.

Szybki kontakt ZADZWOŃ DO NAS

32 438 40 00

LUB NAPISZ

kontakt [at] 10ka [dot] pl

Dziękujemy za przesłanie wiadomości. Trafi ona natychmiast do odpowiedniego działu i odpowiemy na nią niezwłocznie.
<%{error}%>
JEŚLI CHCESZ, MOŻESZ TEŻ ZOSTAWIĆ SWÓJ E-MAIL LUB NUMER TELEFONU - SKONTKATUJE SIĘ Z TOBĄ NASZ KONSULTANT